Alternative flash content

Requirements

 

1.Mezoterapia mikroigłowa (roller)

Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów anty-age. Prowokuje skórę do intensywnej przebudowy. Kontrolowany stan zapalny wywołuje dość intensywne, ale bolesne zaczerwienienie skóry. Jest to naturalny proces i ustępuje całkowicie w ciągu 1-3 dni.

Zabieg powoduje ujędrnienie skóry, zniwelowanie blizn po trądzikowych, redukcję drobnych zmarszczek i przebarwień. Pogrubienie skóry i naskórka pozwala nie tylko zredukować istniejące zmarszczki, ale również spowodować zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczynek. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

Efekt mezoterapiimikroigłowej pojawia się po pewnym czasie. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów, powtarzających w odstępach co 2-4 tygodnie.

Mezoterapiamikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna

-likwidacja drobnych zmarszczek

-poprawa jakości skóry

-wyrównanie kolorytu skóry

-delikatne wyrównanie skóry

-nadanie blasku i gładkości skórze

-przywrócenie odpowiedniego napięcia

 

2.Mezoterapia igłowa

To metoda, dzięki której można poprawić kondycję skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę. W zależności od rodzaju użytej substancji i miejsca jej podania, można uzyskać różne efekty. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest mezoterapia z użyciem preparatów anti-aging.

Poprawa jędrności skóry i jej nawilżenie. Poleca się go zarówno osobom, które zauważyły u siebie pierwsze objawy starzenia się skóry, jak i tym , u których proces ten już jest bardziej zawansowany.

Zabieg można wykonywać miejscowo, np. tylko na okolicę oczu lub kompleksowo, na całą twarz, dekolt, szyję

Głównym składnikiem większości jest kwas hialuronowy, któremu towarzyszyć mogą min. witaminy, antyoksydanty. Mezoterapia daje najlepsze efekty, jeśli wykona się serię kilku zabiegów. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Mogą być też widoczne drobne grudki, wchłoną się one następnego dnia. Pozytywne zmiany widać już po pierwszym zabiegu. Jednak pełen efekt mezoterapii widoczny będzie po upływie ok. tygodnia.

 

3.Mezoterapia bezigłowa

Zabieg który bezinwazyjnie i bezboleśnie dostarcza skórze niezbędnych substancji odżywczych. W reakcje zabiegu substancje aktywne wprowadzone są pod skórę za pomocą urządzenia wytwarzającego prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Impulsy elektryczne sprawiają, że przez pewien czas błony komórkowe stają się lepiej przepuszczalne , gdyż znajdujące się w nich kanały hydrofilowe otwierają się. To właśnie nimi preparaty aktywne docierają w głąb skóry. To, jaki koktajl zostanie zastosowany w trakcie zabiegu, zależy od potrzeb skóry i jej stanu.

Wskazań do mezoterapii bezigłowej jest wiele, oto niektóre z nich:

-średnie oraz płytkie zmarszczki

-cellulit

-skóra zwiotczała i z wyraźnymi oznakami starzenia

-blizny i szramy

-rozstępy

Efekty mezoterapii bezigłowej są zauważalne gołym okiem, często już nawet po pierwszym zabiegu. Osoby poddające się temu zabiegowi cenią go za:

-nawilżenie skóry

-redukcja cellulitu

-redukcja przebarwień

-wygładzenie zmarszczek oraz blizn

-ujędrnienie skóry

-odmłodzenie skóry

4.Mezoterapia frakcyjna (dermapen)

To metoda polegająca na kontrolowanym uszkodzeniu skory poprzez jej mechaniczne nakłuwanie za pomocą cieniutkich igiełek, które "dziurkują" skórę.To jedna z najskuteczniejszych metod mających na celu poprawę wyglądu, kondycji i napięcia skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, pozbycie się blizn.

Ważne! Głębokość nakłucia jest bardzo ważna!

Głębokość nakłucia musi być na tyle duża, by igły dotarły do sieci naczyń krwionośnych znajdujących się w skórze, co oznacza, że widoczne podczas zabiegu mikrokrwawienie jest więc niezbędne, aby zapoczątkowany został proces regeneracji skóry stymulowany poprzez płytkowe czynniki wzrostu.

Korzyści:

-znaczące wygładzenie bruzd i zmarszczek

-efekt długotrwałego ujędrnienia skóry

-zmniejszenie przebarwień

-idealnie wymodelowany owal twarzy

To jaki koktajl zostanie zastosowany w trakcie zabiegu, zależy od potrzeb skóry

 

5.Mezoterapia mikroigłowa na okolice oka

Zabieg wykonywany za pomocą urządzenia nazywanego dermorollerem, który powoduje delikatne nakłucia skóry.Dzięki temu stymuluje się skóra właściwa, która zaczyna produkować nowe włókna kolagenowe i elastynę.Skóra jest odmłodzona i zregenerowana.

 

6.Sonofereza (Ultradźwięki)

To zabieg kosmetyczny, w którym wykorzystywane są ultradźwięki.Przy ich pomocy aktywne składniki, np.witaminy wprowadzane są w głębsze warstwy naskórka. Ultradźwięki przekraczają barierę, jaką stanowi płaszcz hydrolipowy oraz błony komórkowe i docierają tam, gdzie nie da rady przeniknąć tradycyjny krem ( cząsteczki kremu są zbyt duże, dlatego pozostaje on na powierzchni skóry)

Ponadto, Sonofereza to mikromasaż, który poprawia przepływ krwi i limfy, wspiera regenerację uszkodzonych tkanek, pobudza produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.Mobilizuje komórki do pracy.Sonofereza hamuje proces starzenia, zmniejsza blizny.

Zabieg ten można stosować przy każdym typie cery, a pomaga w następujących problemach skórnych:

-trądzik, łojotok

-przebarwienia

-rozszerzone naczynia krwionośne

- mało elastyczna, odwodniona, starzejąca się

-cellulit

 

7.Mikrodermabrazja

Metoda mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie.Polega na usunięciu - ścierania warstwy naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowicę ścierającą, pokryte kryształkami naturalnego diamentu.Złuszczenie następuje stopniowo.

Efektem zabiegu jest wyraźnewygładzenie, regeneracja i odświeżenie skóry, spłycenie zmarszczek, zwężenie rozszerzonych porów, redukcja przebarwień.

Już jednorazowy zabieg pozwala uzyskać bardzo dobry efekt, dla jego wzmocnienia proponujemy serię zabiegów.Kuracja obejmuje od 6 do 10zabiegów przeprowadzonych w odstępstwie 1 do 4 tygodni.

Wskazania do zabiegu:

-trądzik pospolity (grudkowy, zaskórnikowy), cera tłusta i mieszana, łojotok

-blizny potrądzikowe

-szorstkość i suchość naskórka

-nadmierne rogowacenie przymieszkowe, rozszerzone pory

-zaskórniki

- zwiększenie wchłanialności składników aktywnych z kosmetyków profesjonalnych i domowych

-cellulit

-zrogowacenie okołomieszkowe

-generalna regeneracja cery, odmłodzenie, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

-wiotkość skóry, poprawa jędrności

-wygładzenie zmarszczek w okolicy oczu, ust, szyi

-przygotowanie skóry do zabiegów laserowych

-poprawa kolorytu szarej, zmęczonej, niedotlenionej skóry

-poprawa owalu twarzy

-nawilżenie

-redukcja blizn i rozstępów

 

8.Zabieg oczyszczający ( manualnie)

Zabieg polega na ręcznym usunięciu wągrów i innych zanieczyszczeń gromadzonych się pod powierzchnią skóry.

Zabieg przeznaczony dla każdego typu cery (poza cerą naczynkową, ze względu na parę)

 

9.Peeling kawitacyjny

To nowoczesna metoda wykorzystywania do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwięków, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołuje efekt kawitacji.Zapylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, który pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają.W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych.

Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest:

-uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry

-skóra zyskuje poprawę krążenia w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikromasażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych

-w wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy

-usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniaki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji

-dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy

Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skórze, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynia.Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się.Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.

 

10.Eksfoliacja kwasami

Zabieg polega na nałożeniu na skórę indywidualnie dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu.Najczęściej stosuje się kwasy owocowe AHA, które występują naturalnie.Substancje te wnikają w głąb skory i prowokują przebudowę elastyny i kolagenu.Dzięki temu seria zabiegów z kwasami  odnawia naskórek i skórę, a także likwiduje oznaki starzenia takie jak przebarwienia, drobne zmarszczki, blizny, zaskórniaki, wypryski, widoczne pory i inne niedoskonałości.Głębokie złuszczenia warstwy rogowej naskórka, stymuluje odbudowę komórek skóry właściwej, dzięki temu łatwiej się ją nawilża i odżywia.

Kwasy niwelują przebarwienia, redukują blizny, spłycają drobne zmarszczki.Są przeznaczone dla szarej, zmęczonej i zanieczyszczonej skóry, ponieważ natychmiastowo i dogłębnie ją oczyszczają, przywracają blask i młody wygląd.

Ekswoliacja kwasami wykonuje się na skórze w celu:

-redukowanie blizn

-redukowanie zmarszczek powstałych pod wpływem uszkodzenia skóry przez promienie słoneczne, w wyniku starzenia się skóry lub czynników dziedzicznych

-poprawia wygląd blizn

-leczenie określonych rodzajów trądziku

-zredukowania plam starczych, piegów i ciemnych plam powstających w wyniku ciąży lub przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

-poprawia wygląd i kondycję szarej skóry, zarówno jej fakturę jak i kolor

 

11.Frost Peel I i II - kwasy TCA

Frost Peel wykorzystuje pochodną jednego z najskuteczniejszych kwasów rekomendowanych do peelingów - kwasu trójchlorooctowy TCA

Zabieg polega na aplikacji kilku warstw roztworu kwasu trójchlorooctowego na powierzchnię skóry.Dochodzi do głębokiego złuszczenia naskórka. Nowa powstała tkanka łączna zawiera liczne młode fibroblasty.

Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry dojrzałej, tłustej, łojotokowej, ze zmianami trądzikowymi lub potrądzikowymi, przebarwieniami, a także skóry z cechami tzw.fotostarzenia.

Wskazania do zabiegu:

-przebarwienia

-blizny

-trądzik pospolity (zaskórniakowy)

-rozszerzone ujście gruczołów łojowych

-drobne i średnie zmarszczki i bruzdy

-objawy fotostarzenia

-skóra zwiotczała, pozbawiona elastyczności

-umiarkowane i zaawansowane fotostarzenie

-nadmierne rogowacenie

-skora palacza

-znikome blizny potrądzikowe

-zaskórniaki

-rozstępy, zwiotczenie skóry (brzuch)

Efekty peelingu TCA:

-zmniejszenie lub likwidacja przebarwień

-obkurczenia ujść gruczołów łojowych

-wyrównanie kolorytu skóry

-rozjaśnienie skóry

-wyrównanie, wygładzenie zmarszczek

-efekt liftingu

-wyraźne napięcie

-poprawa elastyczności

-odmłodzenie

-zwiększenie gęstości skóry

-zmniejszenie ilości zaskórniaków

12.Frost Peel I i II - kwasy TCA + mezoterapiamikroigłowa

To zabieg łączący  mezoterapięmikroigłową, o długości 0,5mm i złuszczenia za pomocą kwasu TCA 30%. W wyniku działania mikronakłuwania i eksfoliacji, w skórze dochodzi do powstania 3 kontrolowanych stanów zabiegu:

ZNISZCZENIA - igły rolera tworzą w skórzemikrourazy, które powodują zwiększenie przepuszczalności bariery naskórka. Dzięki temu kwas szybko penetruje w głąb skóry, powoduje koagulację białka w kolejnych warstwach naskórka. Wysoka intensywność zabiegu pozwala na złuszczenie komórek skóry na poziomie 0,45mm, czyli  całego naskórka, co przekłada się na spektakularne efekty już po 1 zabiegu

ELIMINACJA - głęboka , silna i intensywna eliminacja umożliwia szybką eliminację szeregu problemów skórnych, z którymi zmagają się Klienci ( zmarszczki, blizny, zaskórniaki, trądzik, blizny potrądzikowe, nierówna pigmentacja skóry, przebarwienia - pozapalne, piegi, plamy soczewicowate, rogowacenie posłoneczne)

REGENERACJA – kwasy oprócz złuszczania naskórka, działają stymulująco na skórę właściwą, poprzez zwiększenie syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W efekcie następuje przebudowa głębiej położonych struktur skóry. Efektem jest wygładzenie struktury skóry oraz poprawa owalu twarzy. Widać spłycenie zmarszczek i bruzd oraz eliminację nagromadzonej melaniny. Połączenie kwasu trójchlorooctowego i mezoterapiimikroigłowej stanowi bezpieczną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

 

13.Trójwymiarowe nawilżenie 3 rodzajami kwasu hialuronowego

Zabieg z użyciem 3 rodzaji kwasu hialuronowego skutecznie uzupełnia deficyt wody w skórze, zapobiega jej  ucieczce z przestrzeni międzykomórkowych, zapewniając trójwymiarowy efekt nawilżenia i wygładzenia. Zabieg redukujący pierwsze oznaki starzenia. Jest to kuracja rekomendowana dla skóry suchej, odwodnionej, wymagającej odświeżenia oraz profilaktyki przeciwzmarszczkowej. Skóra jest idealnie gładka napięta i jędrna.

Polecany dla skóry:

-w każdym wieku

-wszystkich rodzajów (normalna, sucha, tłusta, mieszana)

-przesuszonych np. po leczeniu dermatologicznym

-z problemami braku elastyczności i jędrności z powodu braku odpowiedniej ilości wody w skórze

-z problemem nieprawidłowego funkcjonowania naturalnego płaszcza hudro-lipidowego

14. 5% Retinol z witaminą C

Zastosowanie połączenia substancji, 100% aktywnej witaminy C i retinolu  stanowi bardzo skuteczną broń w walce z oznakami starzenia. W wyniku przeprowadzania zabiegu następuje złuszczenie martwych komórek naskórka, a na ich miejscu pojawiają się nowe, prawidłowo ukształtowane. Procesy zachodzące  w skórze  takie jak wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny wpływają pozytywnie na jej kondycję. Co ważne, efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu! Skóra staje się grubsza, bardziej jędrna, nawilżona, zmarszczki są mniej widoczne, wszelkie plamy i przebarwienia rozjaśniają się.

Wskazania:

-zmarszczki i wilgotność skóry

-przebarwienia

-fotostarzenia

-trądzik

-blizny potrądzikowe

-rozszerzone ujście gruczołów łojowych

-skóra szara i zmęczona

 

15.Zabieg z witaminą U

Zabieg na bazie delikatnych preparatów, to idealna pielęgnacja skóry wrażliwej, naczynkowej, alergicznej lub z trądzikiem różowatym. Wzmacnia płaszcz hydrolipidowy naskórka oraz łagodzi dolegliwości skórne.

Wskazania do zabiegu:

-mała odporność skóry na działania czynników zewnętrznych

-wrażliwa cera na uczulenia

-niewystarczające nawilżenie skóry

-skóra alergiczna

-po zabiegach dermokosmetycznych

-skóra zniszczona nadmierną ekspozycją na słońcu

Po zabiegu skóra jest idealnie nawilżona i zregenerowana. Twarz zyskuje także ochronną barierę a zaczerwienienia są widocznie zmniejszone. Regeneracja cery, łagodzenie podrażnień, zmniejszenie rumienia, napięcie skóry.

 

16.Maski algowe (z peelingiem)

Maski dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry.

 

17.Zabieg na okolice oka

w codziennej pielęgnacji twarzy, szczególną troską należy otoczyć okolice oczu. Ze względu na wrażliwość tego obszaru oraz niewielką ilością gruczołów łojowych, stan zdrowia oraz błędy pielęgnacyjne łatwo odbijają się na delikatnej skórze w okolicy oczu.

Zabieg przeciwstarzeniowy- oparty na skoncentrowanym serum, który dzięki łagodzącemu działaniu jest odpowiedni także skóry wrażliwej. Trzy rodzaje komórek macierzystych ( z jabłoni, winogron, arganowca ) chronią skórę przed fotostarzeniem i stresem oksydacyjnym, redukują zmarszczki i ujędrnia.

Zabieg na pierwsze oznaki starzenia- wykorzystuje odmładzające działanie kolagenu roślinnego, który opóźnia proces starzenia i redukuje jego pierwsze oznaki, takie jak zmarszczki mimiczne i przesuszenie skóry. Bogata formuła serum ujędrnia, wygładza i nadaje młodzieńczy wygląd.

Zabieg rozświetlający- dzięki zawartości pyłu meteorytu, serum widocznie rozjaśnia i rozświetla skórę wokół oczu. Skóra jest nawilżona i gładka, zyskuje młodzieńczy wygląd.

Zabieg wygładzający zmarszczki - zabieg oparty na jedwabiu z pajęczej sieci sprawia, że skóra wokół oczu staje się gładka i jędrna. Serum tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną zabezpieczając przed ucieczką wody z naskórka i niekorzystnymi czynnikami. Pajęczy jad wypełnia zmarszczki i wygładza je.

 

18.Masaż twarzy

Jest jednym z najstarszych sposobów leczenia skóry. Dotyk jako łagodzenie bólu lub przekazywanie pozytywnych emocji. Masaż działa na skórę wielopoziomowo - złuszcza zrogowaciały naskórek, wygładza ją, redukuje drobne zmarszczki, a te głębokie wyraźnie spłyca. Naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, dzięki czemu cera jest zaróżowiona, lepiej odżywiona i dotleniona. Mięśnie są lepiej ukrwione.

Masaż cery gwarantuje wygładzenie, ujędrnienie i uelastycznienie tkanki skórnej i podskórnej twarzy. Wystarczy 15 min., aby zauważyć różnicę w kondycji skóry twarzy.

 

 

 • -Manicure klasyczny
   
 • -Manicure french
   
 • -Malowaniepaznokci
   
 • -Manicure hybrydowy
   
 • -Żel na naturalnej płytce paznokcia lub formie
   
 • -Manicure tytanowy
   
 • -Zdobienie paznokci
   
 • -Mikrodermabrazja na dłonie
   
 • -Kąpiel parafinowe

 

 • Pedicure klasyczny
   
 • Pedicure french
 •  
 • Żel na stopy
   
 • Hybryda na stopy
   
 • Malowanie  paznokci
   
 • Kąpiel parafinowa

 •  Wąsik
   
 • Broda
   
 • Twarz
   
 • Nogi
   
 • Pachy
   
 • Ręce
   
 • Bikini
   
 • Klatka + brzuch
   
 • Plecy
   
 • Ramiona
 • Henna  rzęsy
 • Henna brwi
 • Regulacja brwi
 • Przebijanie uszu
 • Makijaż
 • Wklejanie kępek rzęs
 • Lash be Long to trwałe przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs  matodą  1÷1 , 2÷1
 • Noblelashe rzęsy metodą objętościwą 2D - 4D , 4D - 6D
 • 1min. 1,30 zł
   
 • Karnet – 100 minut + kosmetyk do opalania 110 zł

SUPER OFERTA

 • Manicure + parafina 55zł
 • Pedicure klasyczny + parafina 85zł
 • Wosk całe nogi + pachy + bikini 140zł

PROMOCJA CZERWIEC 

●  Makijaż permanentny  brwi metodą microblading 650zł

●Mezoterapia bezigłowa  90zł 

Zapraszamy

Prawa autorskie zastrzeżone, Kielce 2015

logo

DMC Firewall is a Joomla Security extension!